Image is not available
Image is not available
Slider

Nancy Lensen heeft op 18 oktober het Zilveren Waarderingsteken ontvangen voor haar inzet en vele werk bij Scouting Hellevoetsluis en Regio Maasdelta. Nancy was compleet verrast en dat maakt het juist zo leuk omdat het haar van harte gegund is. Sinds 1998 is Nancy lid en tot op de dag van vandaag enorm actief en betrokken bij onze Groep. Ze staat altijd klaar voor een ander, ondersteunt nieuwe activiteiten en helpt altijd mee bij grote activiteiten. Ook is ze actief bij Regio Maasdelta bij de Welpen-Zuid voor het organiseren van regio-activiteiten. Nancy is een kanjer !

Van harte gefeliciteerd Nancy!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!