Image is not available
Image is not available
Slider

Kamptraining? Jazeker ... een aantal enthousiaste leiding gaan dit weekend onder leiding van ervaren kampleiding en trainers doornemen wat er allemaal bij komt kijken om een goed kamp te organiseren. Wie gaat er mee? Wat gaan we doen? Wie doet wat?  ... Een draaiboek maken, kampterrein uitzoeken, boodschappen doen, ehbo, communicatie, veilig vuur maken, lekker eten koken, gezellige sfeer en een goede nachtrust ... het zijn allemaal elementen die meespelen bij een geslaagd kamp. Na dit weekend mogen de deelnemers hun kampkwalificatie - als ze die nog niet hadden - op hun blouse zetten. Het beloofd niet echt mooi weer te worden, dus ... succes!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!