Image is not available
Image is not available
Slider

Kamptraining 2018 zal nog lang in verhalen naverteld worden. Het was berekoud .... Vijftien kaderleden en hun trainers (zie foto)  hebben laten zien hoe je eind oktober met elkaar een kamp kunt organiseren. Alle aspecten die voor de kampkwalificatie nodig waren zijn voorbij gekomen. En ze hebben het GEWELDIG gedaan! Onder leiding van Hilda, Denise en Laura is een waardevolle kamptraining gerealiseerd. De deelnemende kaderleden komen uil negen verschillende speltakken die allemaal al veel ervaring hebben en nu in de training deze ook hebben kunnen uitwisselen met elkaar. Hoe waardevol is dat!

 

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!