Image is not available
Image is not available
Slider

Lever de komende weken de lege statiegeldflessen in bij Jumbo Struytse Hoeck! Doneer de statiegeld bon aan Scouting Hellevoetsluis voor het stralen van onze vletten. Elke 4 a 5 jaar proberen we de vletten te laten stralen en opnieuw in de grondverf te laten zetten. Dat kost heel veel geld.

Elk jaar verzorgen onze zeeverkenners zelf het onderhoud van de vletten. Ze schuren de boten en zetten ze opnieuw in de verf, maar het is goed voor de boot om het grondig te laten doen. Professioneel stralen verhoogd de levensduur van de vletten en kunnen onze waterscouts in de zomermaanden met veel plezier het water op.

Alvast bedankt voor uw bijdrage!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!