Image is not available
Image is not available
Slider

Het is altijd een feestje wanneer nieuwe leden worden geïnstalleerd. Afgelopen zaterdag was het druk op het fort met ouders, broertjes en zusjes, opa's en oma's die kwamen kijken bij de installatie van veel scouts. We zijn vooral blij dat er ook veel nieuwe leiding is geïnstalleerd. Bij de bevers is Xanthe geïnstalleerd (zie foto), bij de welpen Voornse Trekkers Horde zijn Michelle en Frida geïnstalleerd en bij de orca's Eshter en Tom. Dat is heel goed nieuws voor onze groep, voor onze leden en natuurlijk ook voor deze kanjers die we elke zaterdag tegen gaan komen op het fort. Gefeliciteerd allemaal ... welkom en heel veel plezier!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!