Image is not available
Image is not available
Slider

"Ik beloof een goede bever te zijn" ... drie bevers zijn afgelopen zaterdag geïnstalleerd. De bevers dragen dan de das van Scouting Hellevoetsluis en krijgen de emblemen opgespeld. Die moet dan alleen nog thuis echt vastgezet worden. Het was heel gezellig, zo samen met de ouders, grootouders en broertjes en zusjes die kwamen kijken. Myrthe, voor de bevers heet ze Rebbel, zei het al. Het hele jaar door komen er nieuwe bevers bij en daarom zijn er twee installatiemomenten bij de bevers. Na de installatie gingen ze nog een leuk spel doen waarbij de gasten meteen mee mochten doen. Gefeliciteerd en welkom bevers!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!