Image is not available
Image is not available
Slider

Onze bevers en welpen gaan zaterdag 6 april op uitnodiging van Rotary Voorne-Putten het strand op om alle rommel te verzamelen en een schoon strand achter te laten. Vooraf krijgen ze een in spelvorm uitleg van gidsen van IVN over de natuur en hoe we daar zuinig mee om moeten gaan om er van te kunnen genieten. Dat begrijpen onze jonge scouts al heel goed. Gewapend met prikkers en vuilniszakken verzamelen ze het afval en sluiten af met het bouwen van zandkastelen op het schone strand. Na afloop gaan ze naar Adventuredome voor een lekker patatje en kunnen daar ook nog lekker spelen. Succes en vooral veel plezier allemaal!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!