Image is not available
Image is not available
Slider

Sinds 18 mei kunnen kinderen in de leeftijd van onze welpen mee doen aan een scoutingcursus van vijf weken. De aanmeldingen waren in eerste instantie een beetje laag, maar al snel sloten meer kinderen zich aan bij deze cursus. Deze leuke groep kinderen lopen met hun vrolijke rode dassen rond onder begeleiding van Jorne, Paméla en Lauret en maken kennis met Scouting Hellevoetsluis en met elkaar. Ze draaien een keer mee met één van de drie welpen hordes. Op 15 juni is een laatste afsluitende opkomst te hebben. We wensen hun heel veel plezier!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!