Image is not available
Image is not available
Slider

Benthe en onze welp Inke waren de beste vriendinnen tot Benthe begin mei overleed aan de gevolgen van een hersentumor. Op 22 juni gaat team Benthe, zijnde de moeder én oma van Benthe, mee zwemmen met Maarten van der Weijden tijdens de 11-steden-zwemtocht. Daarmee halen ze geld op voor onderzoek naar kanker. Inke wil heel graag ook iets doen en zamelt nu zo veel mogelijk statiegeld in om te kunnen storten voor Team Benthe. Natuurlijk steunt Scouting Hellevoetsluis Inke en geeft haar alle ruimte om statiegeld flessen in te zamelen. Help jij ook mee? Lever je lege flessen in op Fort Haerlem. Liever direct storten? Ga dan naar www.11stedenzwemtocht.nl en doneer team Benthe. Bedankt

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!