Image is not available
Image is not available
Slider

Vrijdag 6 september starten de zeeverkenners, wilde vaarders en loodsen als eerste tijdens de RZW op De Visserij. Zij gaan de strijd aan met waterscouts van andere scoutinggroepen met roeien, zeilen en wrikken tijdens de 50e editie van dit waterevenement. Ook de pivo's hebben op vrijdag hun allereerste opkomst.

Maar ... zaterdag 7 september is de grote start van alle speltakken. In de middagopkomst wordt het een groot feest tijdens het overzwemmen van de oudste bevers, welpen en scouts naar hun volgende speltak. Dat is best spannend. Kom gerust kijken, want het wordt zeker weer heel speciaal.

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!