Image is not available
Image is not available
Slider

Dit jaar gaat er iets speciaal gebeuren bij het overzwemmen. Zaterdag 7 september komen we na de zomervakantie weer gezellig naar scouting en zullen de oudste bevers, welpen en scouts overzwemmen naar de volgende speltak. Maar niet alleen de oudste kinderen zullen gaan overzwemmen. Kom kijken wie er nog meer gaan overzwemmen naar nieuwe en spannende avonturen.

Start: 13.30 uur achter het fort bij de Groene Valk.

In de ochtend wordt het parcours opgebouwd. De speltakleiding heeft de leden op de hoogte gebracht. Denk er aan dat de weersverwachtingen roepen dat het kan gaan regenen. Probeer daar rekening mee te houden. We hebben er weer zin in! 

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!