Image is not available
Image is not available
Slider

Dit jaar is € 5.825,62 voor Jantje Beton met de collectebus opgehaald door onze welpen, scouts en explorers. Een prachtig bedrag dat misschien nog iets zal toenemen met de digitale opbrengst, die is nu nog niet bekend.

In de week van 2 tot en met 7 maart  is er enthousiast gecollecteerd voor Jantje Beton. De helft van de opbrengst gaat naar Jantje Beton, dat zich inzet voor speelkansen en -ruimte voor kinderen. Hun motto 'Stop nooit met spelen' begrijpen wij bij Scouting helemaal. De andere helft van de opbrengst gaat naar de speltakken die gecollecteerd hebben. Zij kunnen het geld goed gebruiken voor leuke Scouting spellen.

Enorm bedankt voor uw steun!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!