Image is not available
Image is not available
Slider

Een stralende zon scheen zaterdag 9 mei toen de rode en groene scoutfits van onze bevers en welpen achter het fort te vinden waren. Zo heerlijk om iedereen weer te zien! Het was voor iedereen helemaal geen probleem rekening te houden met de nieuwe regels. Ouders brachten de kinderen mooi op de afgesproken tijd en Iedereen hield de 1,5 meter afstand aan bij de leiding. Zo leuk om te zien dat er dan ook gewoon nieuwe spelnamen ontstaan 'coronatikkertje' ... nog nooit eerder gehoord. Of 'geitenvoetbal' .... hilarisch. Kijk op onze facebookpagina voor de foto's en filmpjes.

Het smaakt in ieder geval naar meer scouting!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!