Image is not available
Image is not available
Slider

Dat doen de luchtverkenners leuk. Marcel stopt als luchtverkennerleiding en krijgt dan van zijn luchtverkenners een weekendje weg. En zo trapten de luchtverkenners de start het scoutingjaar 2020-2021 als eerste af met een leuk weekend en leuke avonturen. Natuurlijk gingen ze abseilen, natuurlijk verrasten ze Marcel met een aardigheidje. Een welverdiend dankjewel aan Marcel die met heel veel plezier de luchtverkenners jarenlang geleid heeft. Marcel blijft gelukkig actief in onze groep en zullen we zeker tegen blijven komen.

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!