Image is not available
Image is not available
Slider

Overzwemmen naar de wildevaart kent zo haar eigen tradities. Zo werden drie aspirant wildevaarders onherkenbaar verkleed op pad gestuurd naar het Fort en moesten onderweg enkele opdrachten uitvoeren. Natuurlijk deden deze drie kanjers dat met verve en zijn op het Fort warm welkom geheten bij de wildevaart. Als ze dachten dat ze anoniem door Hellevoetsluis konden lopen, hadden ze zich dit jaar vergist. Een verslaggever van Groot Hellevoet heeft ze gespot en hun verhaal opgetekend voor de krant ... Dat zijn bonuspunten voor deze nieuwe wildevaarders, toch?

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!