Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Bezoek Tenellaplas door Amfibieën en Luchtverkenners

 

Op 17 maart hebben de Amfibieën en Luchtverkenners een bezoek gebracht aan de Tenellaplas in Oostvoorne. Na een fietstocht van een klein uurtje was het dan zover, de volgende opdracht om een stapje dichterbij het behalen van het insigne Buitenleven te komen.

Zo hebben we onze weerkennis al bijgespijkerd en hebben we meer geleerd over sterren en planeten. Ons bezoek aan de Tenellaplas begon met een speurtocht. Tijdens de speurtocht moesten we grondboringen doen, uitrekenen hoe hard het waaide en de temperatuur meten. Ook hebben we vogels en schelpen gespot. Na afloop van de speurtocht zijn we gaan uilenballen pluizen. Allemaal hadden we wel een stukje skelet van een muis erin zitten. Ook zat er een klein vogelschedeltje in een uilenbal. De middag vloog voorbij en al snel was het weer tijd om terug naar Fort Haerlem te fietsen. 

Deel dit bericht

Share on facebook