Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Dag 1, maandag 27 februari 2017

Voor 9 uur waren ze bij het droogdok al begonnen met het leegpompen van de dokdeur. Er was enige haast geboden, want er moesten twee schepen het dok in voordat later die dag de wind flink zou toenemen en de voorspelde hagel zou vallen.

De schipdeur was nog niet helemaal weggehaald of de Baraai glipte al naar binnen, soepel werd het schip naar de juiste positie gebracht door de bemanning Ruud, Niek, Dennis, Pim en Tom in samenwerking met de dokwerkers. Daarna werd de Castor achter de Baraai op haar plek gelegd waarna de werfdeuren werden gesloten. En dan volgde het lange wachten … 6 uur duurde het voordat het hele dok leeg was gepompt.

Verdere werkzaamheden voor dag 1 waren: stuurhut legen (dashboard), wisselaars opruimen en het doornemen van de behandeling van de romp.

Deel dit bericht

Share on facebook