Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Inke steunt Team Benthe

Benthe en onze welp Inke waren de beste vriendinnen tot Benthe begin mei overleed aan de gevolgen van een hersentumor. Op 22 juni gaat team Benthe, zijnde de moeder én oma van Benthe, mee zwemmen met Maarten van der Weijden tijdens de 11-steden-zwemtocht. Daarmee halen ze geld op voor onderzoek naar kanker. Inke wil heel graag ook iets doen en zamelt nu zo veel mogelijk statiegeld in om te kunnen storten voor Team Benthe. Natuurlijk steunt Scouting Hellevoetsluis Inke en geeft haar alle ruimte om statiegeld flessen in te zamelen. Help jij ook mee? Lever je lege flessen in op Fort Haerlem. Liever direct storten? Ga dan naar www.11stedenzwemtocht.nl en doneer team Benthe. Bedankt

Deel dit bericht

Share on facebook