Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Kampplannen voor 2022!

Hét hoogtepunt van het scoutingjaar is op kamp gaan samen met scoutingvrienden. Iedereen komt terug met prachtige verhalen van geweldige avonturen. Op dit moment zijn de kampterrein bijna allemaal al gereserveerd. In de meivakantie is vaak het eerste kamp en in de eerste week van de zomervakantie gaan alle anderen op kamp. In 2022 loopt het iets anders voor vijf speltakken. Er is namelijk Nawaka 2022: Nationaal Waterkamp. De vijf speltakken hebben zich ingeschreven en zij zullen rond de periode van 8 t/m 17 augustus in Zeewolde een spectaculair nationaal zomerkamp beleven. Iedereen kijkt uit naar de kampen: de scouts, de leiding en de ouders. Veel voorpret gewenst met jouw kamp!

We kijken er naar uit om in 2022 alle mooie kampverhalen te horen!

Deel dit bericht

Share on facebook