Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Kies je Sport is gestart!

Wat doe je eigenlijk bij Scouting? Deelnemers van Kies je Sport ontdekken deze weken wat scouts allemaal doen bij Scouting Hellevoetsluis. Afgelopen zaterdag – 22 mei – zijn ze begonnen met hun ontdekkingsreis en waren ze te gast bij de Luchtverkenners. Een vlieger maken van satéstokjes / vuilniszak / plakband / touwtje? … een technische uitdaging! Die hebben ze gehaald! Maar omhoog de boom in was echt het gaafste. Alle 10 de deelnemers lukte het prima. Dan smaakt zo’n vliegtuigpannekoek extra lekker. Want bakken in de buitenlucht doen scouts ook! Kies je sport is gestart …. Bedankt luchtverkenners!
Volgende week zijn ze te gast bij de Orca’s op Oosterland en gaan ze varen!

Deel dit bericht

Share on facebook