Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Nuttig winteronderhoud aan de boten

“Kom bij de Orca’s en leer zeilen” … dat zeiden ze echt! Maar ze zeiden niet dat het in de wintermaanden veel te koud is om in de open vletten het water op te gaan. Dat de vletten het water uit gaan en helemaal worden gestript voor grondig onderhoud. En dus staan deze jonge waterscouts nu het houtwerk (masten, gaffels, helmstokken, doften etc) buiten in de kou te schuren, lakken, schuren, lakken, schuren, lakken etc. en het wordt vast prachtig. Het is natuurlijk ook wel handig om te kunnen en je bouwt een band op met het houtwerk (zijn ze er strakjes extra zuinig op), maar een instinker lijkt het wel. Gelukkig is het beregezellig om met elkaar te klussen.

De Orca’s kijken er naar uit in 2022 weer lekker te kunnen zeilen!

Deel dit bericht

Share on facebook