Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Scouting Hellevoetsluis en corona

Het is de realiteit waar we rekening moeten houden: het covid-19 virus is nog steeds aanwezig in Nederland. Het is ontzettend fijn dat het mogelijk is om elke week naar scouting te kunnen. Het blijft echter belangrijk dat we aandacht houden voor de maatregelen in de strijd tegen covid-19. We kunnen niet meer dan ons best doen om te zorgen dat we elkaar niet besmetten met het virus. Op basis van de meest recente maatregelen van de overheid en de adviezen van Scouting Nederland heeft Scouting Hellevoetsluis haar Richtlijnen aangepast. 

Lees hier wat onze richtlijnen zijn vanaf 1 september. Op de website van Scouting Nederland staan nog meer richtlijnen uitgewerkt. Neem de richtlijnen serieus en volg ze op. Voorkom zo nieuwe maatregelen. De bescherming tegen het virus doen we met elkaar.

Deel dit bericht

Share on facebook