Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Sfeervolle witte kerstopkomst

Wat een plaatje was het. Hetlijkt wel een sprookje …. Kerstopkomst 2019 was een witte Kerstopkomst voor de scouts van de amfibieën, landverkenners, orca’s en zeeverkenners en de welpen van de Dahinda Horde en de Voornse Trekkers Horde. De laatste opkomst in 2019 was heel sfeervol met kerstbomen, sneeuw en … wie waren daar ook? …. de professoren van Zweinstein Zomerschool. Een mooie afronding van het jubileumjaar 2019 waarin Scouting Hellevoetsluis haar 65 jarig bestaan uitbundig heeft gevierd. De kinderen kwamen in feestelijk outfit en werden ontvangen met een feestelijk drankje terwijl ze door de sneeuwbuien naar binnen stapten. De welpen hadden zelf heerlijk gerechten meegenomen voor een groots Kerstbuffet en de scouts rouleerden voor elke gang van lokaal zodra Vilder om zijn bromfiets in het fort de wisseltoeter liet klinken. Het was een complete verrassing om zo kerst op het fort te vieren. De Rowan Sherpa’s hielden ondertussen in alle rust hun gezellige kerst opkomst. De luchtverkenners waren iedereen voorgegaan met een overheerlijk Kerstontbijt. 

Deel dit bericht

Share on facebook