Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Tjerk Ridder in de Orde van Oranje Nassau

Vanochtend ontving Tjerk Hazeveld van Burgemeester Junius het lintje als Ridder in de Orde van Oranje Nassau.

Wij feliciteren hem van harte met deze prachtige onderscheiding die hij o.a. kreeg voor zijn grote en langdurige inzet voor Scouting. Bij Scouting Hellevoetsluis heeft Tjerk in zijn tijd als voorzitter veel kunnen realiseren waar we vandaag de dag nog de vruchten van plukken, zoals de nieuwe structuur van vereniging en stichting, de communicatielijnen, de huisvesting in ons fort na de renovatie en heel veel meer. Daarnaast is hij op regionaal niveau actief geweest bij andere scoutinggroepen en ook landelijk heeft hij verschillende projecten mee helpen opzetten. Onze aanbeveling voor het lintje van Tjerk was vanzelfsprekend en een blijk van waardering voor zijn inzet en betrokkenheid bij Scouting Hellevoetsluis. 

Dank je wel Tjerk, het is je van harte gegund.lintjeTjerk DSC 0879 klein

Deel dit bericht

Share on facebook