Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Uitzendbureau iets voor jou?

Ons Uitzendbureau is misschien een wel ons geheime wapen op de vraag voor extra hulp. Een keer te weinig leiding bij een opkomst? Extra handen bij Jota? Extra handen uit de mouwen bij het controleren van de tenten? Die vragen leggen wij bij ons Uitzendbureau neer waar mensen ingeschreven staan die af-en-toe willen meehelpen. Als het past in de agenda en het lijkt leuk om te doen dan helpen deze mensen mee. Het zijn vaak ouders, oud-leiding of oud-leden die zich hiervoor aanmelden. Op dit moment kunnen we weer extra mensen gebruiken omdat een aantal zijn doorgestroomd en leiding geworden. Heb je belangstelling? Mail ilja@scoutinghellevoetsluis.nl en zij neemt contact met je op.

Deel dit bericht

Share on facebook