Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Veel nieuwe leiding geïnstalleerd

“Ik beloof een goeie leiding te zijn …” We zijn ontzettend blij dat we de afgelopen maanden veel nieuwe leiding hebben kunnen installeren. Vorige week nog: toen is Jeremiah als nieuwe leiding geïnstalleerd bij de rowan/sherpa’s. Deze grote en leuke groep explorers wordt elke week uitgedaagd hun grenzen te verleggen door bijvoorbeeld te leren zelf een programma te maken en te draaien. Onze explo’s – in de leeftijd van 14 t/m 18 jaar – zijn een grote groep en heel actief. De verwachting is dat de rowan/sherpa’s de komende jaren nog flink gaan groeien. Voor deze leuke explorer groep is meer leiding nog welkom. Nieuwe leiding is ook geïnstalleerd bij de welpen Voornse Trekkers Horde en landverkenners en draaien drie aspirant leiding mee, twee bij de orca’s en één bij de zeeverkenners.

We blijven altijd op zoek naar nieuwe leiding, met name ter versterking van kleine teams.

Deel dit bericht

Share on facebook