Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Vletten uit het water

Op Oosterland heeft de zeevekennerleiding afgelopen week de vletten uit het water gehaald om ze de komende wintermaanden met de zeeverkenners op te knappen. Dat uit het water halen is een huzarenstukje want de stalen vletten wegen bijna 600 kg. De eerste vlet ligt binnen (zie foto) en het past echt maar net. De komende weken zal deze vlet geschuurd worden en vervolgens weer netjes in de lak gezet.

Voor de derde winter moet het onderhoud op Oosterland gebeuren, bij gebrek aan een ruimte waar verschillende vletten tegelijk droog gezet kunnen worden en waar dan tegelijk aan de boten gewerkt kan worden. Nu moeten de vletten één-voor-één naar binnen voor het onderhoud en kunnen de leden door de krappe ruimte ook niet tegelijkertijd aan het werk. Als u een geschikte loods/schuur in de omgeving van Hellevoetsluis weet waar we ons onderhoud, neem dan contact met ons op! info@scoutinghellevoetsluis.nl 

 

Deel dit bericht

Share on facebook