Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

We nodigen onze buren uit voor de Nationale Burendag !

Een mooie gelegenheid om kennis te maken met de mensen die in de omgeving van ons clubhuis in Fort Haerlem wonen. Tenslotte zien onze buren elke zaterdag 200 kinderen en zo’n 80 vrijwilligers Fort Haerlem in en uit lopen. Daarom zetten wij op 23 september onze buurttafel buiten en hebben koffie, thee en een lekker stukje taart. Natuurlijk vertellen wij meer over scouting. Een scoutinggids leidt de buren rond en vertelt over onze activiteiten, de inrichting van ons clubhuis en – samen met onze buren van Fronttaal – over de historie van dit unieke monument.

We zien onze buren graag op zaterdag 23 september tussen 10.00 uur en 13.00 uur. Aanmelden is niet nodig.

“Er is altijd wat te beleven bij Scouting Hellevoetsluis”

 

Deel dit bericht

Share on facebook