Sponsor ons met :

Shanti

Werken aan geschiedenis

De meiden van de Shanti Horde werken hard aan hun geschiedenis-insigne. Wat ís geschiedenis? Iets van vroeger … lang, lang geleden. Loop maar eens door Hellevoetsluis of door Brielle. Daar de ligt de geschiedenis van vroeger voor het oprapen. Zo ontdekten de meiden ook tijdens hun wandeling door Brielle en leerden ze over ruzies, oorlogen, bevrijdingen, dappere mensen met dappere namen. Zij weten nu wie de geuzen zijn, toch?

Maar geschiedenis ligt ook dichterbij. Je eigen geschiedenis is ook interessant om in te duiken en over te vertellen. Waar kom je zelf vandaag? Waar komen je ouders, grootouders en overgrootouders vandaan? Hoe heetten ze en wat deden ze? Ja, ja, bij de Shanti Horde zijn ze nog lang niet uitgepraat over geschiedenis … 

Deel dit bericht

Share on facebook