Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Zilveren waarderingsteken voor Floryth

Floryth de Klepper kreeg afgelopen dinsdag het zilveren waarderingsteken opgespeld door de regiovoorzitter Han Admiraal. Van harte gefeliciteerd Floryth! Het is een mooie waardering voor al je inzet en initiatieven die jij bij scouting door de jaren heen hebt geleverd. Niet alleen regionaal en landelijk, maar ook voor Scouting Hellevoetsluis heb je heel veel betekent als bestuurslid, groepsbegeleider en je warme betrokkenheid bij allerlei festiviteiten. Je hebt onze groep altijd een warm hart toegedragen en dat is wederzijds.

Een zilveren waarderingsteken ontvang je niet zomaar. Meer informatie over de waarderingstekens bij scouting is na te lezen op de website van Scouting Nederland.

 

Deel dit bericht

Share on facebook