Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Agenda 2015

Nog even … en dan neemt de nieuwe website het over en hebben we weer actuele informatie. Voor nu betekent het dat ook de agenda op de oude website niet meer bijgewerkt kan worden. Hieronder nog even globaal de planning voor de komende maand en bijzondere activiteiten om alvast te noteren. Wanneer iets niet duidelijk, informeer dan bij de speltakleiding of bij onze secretaris lauret@scoutinghellevoetsluis.nl

OKTOBER  
2 en 3 oktober Sams Kledingactie
2 oktober Avondopkomst welpen Shanti Horde
3 oktober Landverkeners op expeditie
9 oktober Informatie opkomst ouders Scouts
10 oktober Informatie opkomst alle anderen
16 t/m 18 oktober Jota & joti 2015!
24 oktober GEEN opkomst (herfstvakantie)
31 oktober Orca’s eerste opkomst op fort
NOTEER ALVAST:  
5 november GROTE fortschoonmaak
14 november Scoutshop in Hellevoetsluis
28 november Installatie nieuwe orca’s

 

 

 

Deel dit bericht

Share on facebook