Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

We zoeken meer kaderleden!

Zoals dat kan gebeuren bij een actieve vereniging, lopen we bij onze jonge speltakken tegen onze grenzen van het maximaal aantal leden aan. Niet omdat we te weinig ruimte hebben, maar omdat we op zoek zijn naar meer nieuwe leiding!

Misschien iets voor jou!

We zijn op zoek naar mensen die het leuk vinden actief betrokken te worden onze dynamische scoutingvereniging! Vanaf 18 jaar is het mogelijk leiding te geven. Je gaat samen met andere enthousiaste kaderleden elke week weer gezellige scoutingspellen doen.

Kun je niet elke week, maar wel zo af en toe, dan ben je ook van harte welkom. Mail voor meer informatie naar info@scoutinghellevoetsluis.nl en we nemen meteen contact met je op om af te spreken.

Deel dit bericht

Share on facebook