Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Baden Powell dag – Thinking Day

Elk jaar rond de verjaardag van Baden Powell – 22 februari – zamelen wat geld in onder onze scouts en vrijwilligers voor een goed doel. Voor een ander. Met dat spaarpotje willen we een scout of scoutinggroep ergens ter wereld helpen. Vorig jaar ging een bedrag naar Gambia waar explorer Felix heeft meegeholpen bij het opbouwen van nieuwe toiletgebouwtjes bij een nursery. Dit jaar doneren we uit onze Baden Powell-spaarpot aan

Scoutinggroep Ibn Battuta in Rotterdam.

Zij staan voor de uitdaging voor het opbouwen van hun afgebrande clubhuis en we willen hun graag helpen. Na de inzameling op 20 februari van 119 euro kon met een toevoeging uit het Baden Powell-spaarpotje een totaalbedrag van 219 euro worden overgemaakt. Bedankt allemaal!

Deel dit bericht

Share on facebook