Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Bever doe dag

Bever doe dag

Op het moment dat de waterscouts hun bed opzochten maakten de Bevers, dat zijn de jongste Scouts, zich op voor een feestje. Lange Doener, één van de themafiguren uit het Beverspel, was jarig en dat vierden de Bevers op Beverdoedag.

{gallery}08beverdoedag{/gallery}

Op het moment dat de waterscouts hun bed opzochten na de 12 uurs race maakten de Bevers, dat zijn de jongste Scouts, zich op voor een feestje. Lange Doener, één van de themafiguren uit het Beverspel, was jarig en dat vierden de Bevers op Beverdoedag. Zo’n 80 Bevers van verschillende Scoutinggroepen uit de regio kwamen op visite bij de Hellevoetse Bevers en zij deden op de wallen achter Fort Haerlem allerlei spelletjes met als thema, ‘Niets is wat het lijkt’. De hele ochtend werd er heerlijk gespeeld, er waren onder andere twee ruimtewezens die de kinderen vliegtuigjes leerden vouwen,  er werden draakjes geschminkt, en er was koeksjoelen waarbij de Bevers lieten zien dat hun mond heel ver open kon en er heel veel koekjes inpasten…

Deel dit bericht

Share on facebook