Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Bevers onder de indruk van Sinterklaas

Ondanks zijn drukke programma wist Sinterklaas afgelopen zaterdag, notabene op zijn eigen verjaardag, nog tijd vrij te maken voor een bezoekje aan Scouting Hellevoetsluis. De jongste Scouts, de Bevers (5 tot 7-jarigen) zongen keihard in de hoop Sints aandacht te trekken. En ja hoor, even over tienen stapte Sint, met wel zes Pieten, hun lokaal binnen. Sint had een hoop in zijn boek staan over de Bevers, iets wat grote indruk maakte. Hij was reuze blij, dat de Bevers wel eens ontdeugend waren maar gelukkig nooit echt stout. Er werden mooie liedjes gezongen en heel veel pepernoten gegeten, waarna Sint werd uitgezwaaid en het Beverspel kon beginnen.

{gallery}09sinterklaas{/gallery}

Deel dit bericht

Share on facebook