Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Doe mee met de kledinginzamelingsactie!

Jaarlijks wordt Sam’s kledingactie gehouden. Ook dit jaar helpt Scouting Hellevoetsluis mee en stelt haar clubhuis, Fort Haerlem, beschikbaar als inzamelpunt voor deze sympathieke kledinginzamelingsactie.

Lever (gebruikte) kleding, schoeisel of huishoudtextiel in gesloten plastic zakken in op:

Vrijdag 2 oktober : tussen 19.00 en 20.00 uur

Zaterdag 3 oktober : tussen 10.00 en 12.00 uur

De opbrengst van de ingezamelde kleding gaat dit jaar naar een ontwikkelingsproject van Cordaid Mensen in Nood in Bangladesh. Er worden degelijke dijken aangelegd en een preventieproject opgezet dat de bevolking waarschuwt bij dreigende overstromingen. Kijk voor meer informatie op www.samskledingactie.nl

Help mee met uw oude textiel!

Deel dit bericht

Share on facebook