Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Doe met ons mee met NL Doet

Vrijdag 15 maart 2019 doen wij mee met NL Doet 2019. Het Beverlokaal is toe aan een grondige opknapbeurt en daarbij willen we de inrichting veranderen. Dit betekent een keuken verwijderen en andere kasten opstellen en inrichten. Onze jongste scouts spelen graag op de grond en daarom krijgt de vloer een grondige (machinale) schoonmaakbeurt. Meld je aan op NLdoet.nl, kom helpen en neem je vrienden, familie of collega’s mee.

Deelname aan NL Doet vorig jaar leverde een mooie ´nieuwe´ vloer op bij de luchtverkenners en een prachtige veilige gasopslag bij ons clubhuis op Oosterland. Het is prachtig dat we met deze vrijwilligersactie iets moois kunnen realiseren. Ook dit jaar hopen we op veel hulp!

Deel dit bericht

Share on facebook