Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Eerste zeilopkomst in 2016

De vlag van de Orca’s wappert weer elke zaterdag op Oosterland. Het was opvallend mooi weer tijdens de eerste zeilopkomst in 2016. De wind blies lekker door en maakte het wel een beetje koud, maar de orca’s en zeeverkenners hebben genoten zichtbaar om weer het water op te mogen. Het was ook wel een prachtig gezicht. Bij foto’s kunnen jullie ook meegenieten.

Ook gingen de Hart & Sport kinderen mee het water op, wat geen enkel probleem was. Voor hun was het de laatste keer dat ze mee konden doen. Maar zeker twee kinderen worden lid (een amfibie en een landverkenner erbij) van Scouting Hellevoetsluis en anderen denken er nog hard over na. Goed nieuws en veel plezier.

Bekijk de foto’s

Deel dit bericht

Share on facebook