Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Welpen VTH al weer terug van kamp!

Woensdag 27 april zat het kamp voor de welpen van de Voornse Trekkers Horde er weer op. Zij hebben zich tot echte ‘Meesteronderzoekers’ ontpopt door heel veel te leren met proefjes doen en zo. Daarmee hebben ze Professor Warbol geweldig geholpen met het maken van de tijdmachine. In het clubgebouw in Ridderkerk maar zeker ook daarbuiten hebben ze veel beleefd: zoals tijdens het bezoek aan Professor Plons met de Waterbus en een bezoek aan het zwembad! Iedereen kan nu lekker gaan nagenieten tijdens de meivakantie.

Een groot compliment aan de leiding Melanie, Patricia, Bianca en Joris voor dit mooie kamp. Een kamp dat deze tevreden welpen vast en zeker niet snel zullen vergeten!

Deel dit bericht

Share on facebook