Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Explorers actief bij Ladies Run

De ogen van onze explorers (14-18 jaar) worden groot, als Joris ze vertelt wat er gaat gebeuren. De jongens knikken. 4500 rennende en bezwete vrouwen? Dat klinkt goed! De meiden van de groep herinneren ze er direct aan dat ze er niet zijn om te kijken: “we moeten gewoon drinken uitdelen hoor!”. En daar hebben ze gelijk in. De betreffende dames doen immers mee aan de jaarlijkse Ladies Run in Rotterdam. En wie 5, 7,5 of 10 kilometer moet rennen voor het goede doel, kan onderweg wel wat verfrissing gebruiken. Dus vulden de explorers duizenden bekers met water, om deze vervolgens uit te delen en de langsrennende bikkels luidkeels aan te moedigen. De laatste loopster kreeg zelfs een erehaag (zie foto). Een mooie en gezellige dag!

Deel dit bericht

Share on facebook