Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Groepskamp was super gaaf!

Van bever tot aan explorers … ze waren er allemaal bij tijdens het Groepskamp 2019. De Zweinstein Zomerschool kwam helemaal tot leven en de scouts hebben volop mee gedaan aan de fantastische spellen die bedacht zijn. Iedereen moest onder de sorteerhoed en het genieten kon beginnen. Alle tenten van Scouting Hellevoetsluis konden worden opgezet op het Zweinsveld in Brouwershaven. Het was geweldig om te zien en mee te maken. Er zullen nog vele jaren met veel plezier over dit kamp gesproken worden. Op facebook kon het kamp gevolgd worden en strakjes in het Scouting Magazine zal er ook bij stilgestaan worden. Een enorm groot dank je wel aan iedereen die met hart en ziel meegeholpen heeft. Ook een dank je wel aan alle kosteloze hulp die we kregen voor het transport van de spullen, het leveren van gas. 

Het was G E W E L D I G !!!

Deel dit bericht

Share on facebook