Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Hart en Sport voor scouts afgelopen

“Scouting is helemaal niet saai!”, hoorden wij de ouders van de deelnemers van Hart en Sport voor scoutsleeftijd zeggen. Zaterdag 15 april was de laatste keer voor deze deelnemers. Zes keer hebben de zeven kinderen enthousiast meegedaan met scouting en alle varianten een keer uitgeprobeerd.De amfibieën, de landverkenners, luchtverkenners en de orca’s hebben hun gastvrij ontvangen en laten zien hoe leuk scouting is en inderdaad niet saai is.De laatste opkomst was in Oosterland en gingen ze met de orca’s het water op. Na afloop kregen zij de speciale Hart-en-sport-badge.

Wie weet … misschien tot ziens bij scouting !

Mirjam, Micha, Marcel en Jorne, enorm bedankt voor jullie fijne begeleiding van deze leuke groep kinderen.

Deel dit bericht

Share on facebook