Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Hart & Sport doet goed mee !

Elk jaar is het leuk om te zien hoe kinderen via de Hart & Sport cursus kennismaken met Scouting. Dit jaar hebben we een groep in de leeftijd van scouts en van de welpen. De H&S scouts draaien met Micha en Mirjam in maart / april mee met alle scouts speltakken. Zij eindigen 23 april bij de Orca’s in Oosterland. Nou ja, we hopen dat ze het zo leuk vinden en dat ze blijven natuurlijk.

Na de meivakantie start de Hart & Sport cursus voor welpen. Zij gaan zes keer meedraaien met onze welpen en leren hoe leuk scouting is. Als extra gaan ze ook mee doen met de regio Jungledag. We beleven er veel plezier aan de cursus te geven en wensen deze kinderen nog heel veel scouting plezier.

Deel dit bericht

Share on facebook