Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Hellevoetse Nieuwjaarsduik 2015 gaat door !

 

Scouting Hellevoetsluis organiseert de Nieuwjaarsduik 2015 !

De Nieuwjaarsduik dreigde in Hellevoetsluis, doordat Stichting STER met de organisatie stopt, niet door te gaan. Omdat in zo’n waterrijke gemeente als Hellevoetsluis een Nieuwjaarsduik niet mag ontbreken, besloten wij afgelopen week de organisatie op ons te nemen, samen met Yvonne’s Lifestyle en de Hellevoetse Reddingbrigade.

Nieuwjaarsduikers uit Hellevoetsluis en omstreken kunnen 1 januari 2015 dus gewoon terecht aan het Kleine Strandje (naast Cape Helius). De duik is om 12.00 uur en vanaf 11.00 uur kan worden ingeschreven.

Voor meer informatie kunt u mailen naar info@scoutinghellevoetsluis.nl  

 

Deel dit bericht

Share on facebook