Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Hotsjieparty voor bevers

Op zaterdag 26 januari was het zover! We hebben de Hotsjieparty gehouden!

Dat is een feest, speciaal voor bevers uit de hele regio. Ze kwamen o.a. uit Spijkenisse, Barendrecht en natuurlijk Hellevoetsluis. Dit jaar werd dit feest gevierd in ons eigen Fort Haerlem met als thema: ‘SUPERHELDEN’. Dat hebben we geweten! Batman, Spiderman, Spyro … ze waren er allemaal! Er werd volop gedanst op de muziek van onze vaste disc-jockey Rodney. Daar word je moe en dorstig van, dus ook voor drinken en een snoepje was gezorgd.

 

 

Buiten dit jaarlijks terugkerende feest dat steeds ergens anders in de regio gevierd wordt, hebben we meer van dit soort regioactiviteiten. Zo komen er nog de Bever-sportdag en de Bever-doe-dag die nog voor de zomervakantie plaatsvinden!

Lijkt het jou ook leuk om hieraan mee te doen en elke zaterdagochtend van 10.00 u. tot 12.00 u. mee te spelen? Dan ben je van harte welkom om een kijkje te komen nemen op Fort Haerlem in de vesting van Hellevoetsluis!

Tot ziens!

Deel dit bericht

Share on facebook