Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Jota-Joti gaat bijna beginnen !

“Show your E-motion”

Vrijdag 14 oktober gaan we weer van start met Jota-Joti. Op dit moment lopen alle voorbereidingen zodat we vrijdagavond om 20.00 uur kunnen gaan starten!

Nou, eigenlijk starten we om 22.00 uur met zenden, tegelijk met alle deelnemende scouts in Nederland. Het hele weekend zal in en rond Fort Haerlem genoeg te beleven zijn met alle spellen die bedacht zijn en natuurlijk gaan we proberen contact te maken met scouts over de hele wereld. Eens kijken hoe ver we dit jaar gaan komen. Zowel vrijdag als zaterdag blijven scouts en explorers slapen om o.a. ook ’s nachts te proberen contact te maken. Zondag 16 oktober sluiten we Jota-Joti om 12.00 uur.

Thema dit jaar is ‘Show your E-motion’ … we zijn benieuwd.

Deel dit bericht

Share on facebook