Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Kies je sport zet de tent op

De laatste opkomst voor onze kies je sporters werd er gepionierd en een tent opgezet. Dat hoort ook echt bij Scouting, want wanneer we op kamp gaan slapen we in een tent en die moet zelf opgezet worden. Ook het pionieren hoort er helemaal bij. Scouts pionieren niet alleen leuke bouwwerken maar ook nuttige, van een schommel tot een eettafel en heel veel meer. Het is hard werken hoor bij Scouting, maar gelukkig was er een lekkere tosti die ze – natuurlijk – ook zelf moesten maken. 

De deelnemers van Kies je Sport – georganiseerd door Stichting Push – hebben de afgelopen weken bij vier speltakken mee gedraaid en ontdekten wat Scouting is. Het waren hele leuke deelnemers en wij vonden het leuk om ze te laten zien wat Scouting is. Misschien tot ziens bij Scouting!

Deel dit bericht

Share on facebook