Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Groepsraad goed bezocht

Met de stoel in de hand meldden ruim 40 deelnemers aan de Groepsraad zich op Oosterland. Iedereen ging er maar even goed voor zitten, want er stonden een paar interessante onderwerpen op de agenda. Zoals onze jaarrekening over 2020, een herbenoeming van ons kweekvijver-bestuurslid Liselotte en een geheel nieuw Huishoudelijk reglement. Penningmeester Ralph kon helder uitleggen hoe de financiën in 2020 zijn verlopen, de kascontrolecommissie was het daar ook mee eens en is de jaarrekening vastgesteld. We zijn opnieuw blij met Liselotte die weer een heel jaar mee gaat draaien in het bestuur. Voorzitter Lauret heeft rustig de tijd genomen om de afspraken die we met elkaar maken over hoe we onze zaken regelen in de groep toe te lichten en hier en daar aandacht te vragen voor belangrijke onderwerpen. De aanwezigen waren het ermee eens en hebben we een nieuw Huishoudelijk reglement dat op de website is terug te vinden.

Deel dit bericht

Share on facebook