Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Kijkdagen om te kunnen kiezen

Wat doen die groene scoutfits bij de landverkenners? Onze oudste welpen kijken bij de amfibieën, landverkenners, luchtverkenners en orca’s welke speltak het leukste is om na de zomer naar toe te gaan. Onze oudste bevers kijken deze weken bij de welpenhordes om te kunnen kiezen. Ach ja, de kijkdagen zijn ontzettend leuk en ook een beetje spannend. Welke speltak is leuk? Welke kinderen zitten daar en hoe is de leiding? Wat doen ze bij de orca’s en wat bij de landverkenners? Met al die nieuwe ervaringen moet dan een keuze gemaakt worden. Op zaterdag 15 juni moet de keuze doorgegeven zijn aan de ledenadministratie die dan vervolgens gaat puzzelen om iedereen in te delen. Vóór de zomer hoort iedereen dan waar hij of zij na de zomer naar gaat overzwemmen. Vragen? Neem dan contact op met de ledenadministratie. Mail administratie@scoutinghellevoetsluis.nl 

Deel dit bericht

Share on facebook