Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Laat je uitdagen op Scout It Out!

alt 

 Tot ziens bij Scout It Out !

 

Ben je tussen de vijf en vijftien jaar? Kom dan zaterdag 28 maart naar winkelcentrum Struytse Hoeck voor Scout-It-Out. Scouting Hellevoetsluis organiseert daar een scoutingspel voor alle scouts en iedereen die met Scouting kennis wil maken. Kom kijken welk mooi bouwwerk dit jaar wordt gepionierd en je kunt het vast uit proberen …

Zaterdag 28 maart … op Winkelcentrum Struytse Hoeck

Vanaf 10 uur barst het van de activiteiten waar je aan mee kunt doen.

(We zijn zaterdag dus niet in ons clubhuis bij Fort Haerlem te vinden.)

 

Voor kinderen vanaf vijf jaar tot en met groep 6 zijn er allerlei spelletjes zoals spijkerbroek hangen, vuur maken met een firestick of pionieren met bamboestokken. Geeft niks, je gaat op pad met bevers of welpen en die leggen je wel uit hoe het werkt. Aanmelden kan op het plein bij de (voormalige) fontein.

Zit je in groep 7 of hoger, dan kun je meedoen met een aantal activiteiten van de water-, land- en/of luchtscouts. Dus wil je wel eens roeien in het Voornsekanaal, pannenkoeken bakken, een ballon oplaten of een potje Ninja soen? Meld je dan aan bij de informatiestand op het  plein bij de (voormalige) fontein. 

Deel dit bericht

Share on facebook